Obniżka! FA Multi Active Formula 60 tab Zobacz większe

FA Multi Active Formula 60 tab

Nowy produkt

Dostawa już od 4.50

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


17,48 zł brutto

-8%

19,00 zł brutto

Więcej informacji

FA Multi Active Formula 60 tab

Zestaw najsilniejszych witamin i minerałów na rynku oparty na łatwo przyswajalnych minerałach!

Rewelacyjna cena!

Lepszy niż najpopularniejsze multi witaminy sportowe na rynku!

Wzbogacony o bioflawonoidy i ekstrakty roślinne!


Multiwitaminy dla sportowców i osób aktywnych. Doskonały preparat uzupełniający niedobory witamin i minerałów u osób aktywnych i uprawiających sport, gdzie zapotrzebowanie na witaminy i minerały znacznie wzrasta. Dlatego też dostarczanie ich w postaci suplementu jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Multi Active Formula dostarcza wszystkie najważniejsze witaminy i minerały oraz bioflawanoidy oraz ekstrakty ziołowe.

Tanie witaminy dla sportowców i osób aktywnych FA Multi Active Formula to kompleksowy zestaw witamin i minerałów wsparty bioflawonoidami i ekstraktami roślinnymi z palmy sabałowej, miłorzębu, pokrzywy, dyni i pieprzu czarnego. Produkt został skomponowany przede wszystkim z myślą o intensywnie trenujących sportowcach, u których zapotrzebowanie na wszystkie witaminy i minerały jest znacznie wyższe niż u osób prowadzących siedzący tryb życia. W trakcie wysiłku, wraz z potem organizm usuwa bardzo duże ilości tych składników, stąd też aby nie dopuścić do ich deficytu, należy wprowadzić do diety dodatkową ilość. Multi Active Formula pokryje w całości to zapotrzebowanie. Dodatek ekstraktu z miłorzębu ma wspierać krążenie, aby zachować trzeźwość umysłu nawet, gdy organizm jest już wykończony po ciężkiej sesji treningowej, ekstrakt z pokrzywy został dodany w celu wspierania siły organizmu oraz ma pomóc chronić kości obciążane długim, ciężkim treningiem. Pestki dyni dodane do formuły mają dostarczyć organizmowi energię, dzięki czemu organizm może wykonać dłuższe i cięższe sesje treningowe.

 

Produkty powiązane

22 innych produktów w tej samej kategorii: