TESTED NUTRITION Creatine HCL 120 kap Zobacz większe

TESTED NUTRITION Creatine HCL 120 kap

Nowy produkt

Dostawa już od 9.50zł

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


59,00 zł brutto

Więcej informacji

TESTED NUTRITION Creatine HCL 120 kap


Creatine HCL - Con Cret to czysty, skoncentrowany chlorowodorek kreatyny opracowany dla prawdziwych sportowców (zarówno zawodowców jak i amatorów) oraz wszelkich osób dbających o formę, pragnących polepszyć kondycję lub uzyskać wymierne korzyści.

    70x silniejsza od innych kreatyn
    59x większa rozpuszczalność
    750mg = 5-10G zwykłej kreatyny
    bez wzdęć, bez zatrzymywania wody, bez obciążania nerek

Tested Nutrition Creatine HCL jest idealnym produktem także dla osób, którym zależy na zwiększeniu produkcji adenozynotrifosforanu (ATP), głównego źródła energii napędzającej czynności komórkowe i mięśniowe - na przykład w przypadku restrykcyjnych diet i nie otrzymywania wystarczającej ilości kreatyny z pożywienia. Ostatnie badania przeprowadzone przez naukowców z dwóch znanych uniwersytetów dostarczyły przekonujących dowodów na to, że Tested Creatine HCL, czyli skoncentrowany chlorowodorek kreatyny, wchłania się znacznie lepiej - nawet do 70% - niż monohydrat kreatyny i inne mieszanki keratynowe.

Skład (porcja 1 kap.)
Kreatyna (HCL)  750 mg

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: