Obniżka! KEVIN LEVRONE LevroCrea 240g Zobacz większe

KEVIN LEVRONE LevroCrea 240g

Nowy produkt

zawiera cztery formy kreatyny: Chlorowodorek kreatyny, Jabłczan trikreatyny, Azotan kreatyny, Monohydrat kreatyny,

najwyższa jakość surowców,

odżywka przygotowana przez kulturystę dla kulturystów,

świetny orzeźwiający smak

DOSTAWA już od 9.50zł

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


49,00 zł brutto

-7,00 zł

56,00 zł brutto

Więcej informacji

KEVIN LEVRONE LevroCrea 240g

LevroCrea to zaawansowany preparat kreatynowy, w którego skład wchodzi łącznie 7 gramów 4 różnych form kreatyny. Obok standardowego monohydratu kreatyny, preparat został uzupełniony wyjątkowo stabilnymi formami, co przekłada się na przyswajalność produktu. Wariacja związków kreatynowych dostarcza do organizmu szereg istotnych związków chemicznych przyłączonych do każdej z form kreatyny oraz przyczynia się do zróżnicowanej kinetyki uwalniania cząsteczki kreatyny. Produkt polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

Kreatyna to jeden z najbardziej znanych suplementów diety wśród sportowców na całym świecie o naukowo udowodnionym działaniu. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystny efekt takiej suplementacji jest obserwowany przy spożyciu 3 g kreatyny dziennie. Nie ulega wątpliwości, że zaawansowana formuła Crea z serii Levrone pozwala na suplementację kreatynową na najwyższym poziomie. Większa różnorodność to zwiększone pole i forma działania tego najbardziej rozpowszechnionego związku suplementacyjnego dla sportowców. Zwiększ swoje możliwości treningowe i uwolnij swój prawdziwy potencjał!

Trenuj z Crea, trenuj z Levronem!

1 porcja – 7,8 g
Ilość porcji w opakowaniu: 30
Zawartość opakowania 240 g
Składniki aktywne w:porcji 7,8 g
KREATYNA MATRIX, w tym:
Chlorowodorek kreatyny
Jabłczan trikreatyny
Azotan kreatyny
Monohydrat kreatyny
7 g
2000 mg
2000 mg
1000 mg
2000 mg

Produkty powiązane

21 innych produktów w tej samej kategorii: