PVL Mutant Mass 2270g

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,60 zł.


83,00 zł brutto

Więcej informacji

PVL Mutant Mass 2270g


PVL Mutant Mass to kultowy wręcz produkty typu gainer prosto od firmy PVL. Jest to jeden z najlepiej znanych i najbardziej rozpoznawanych odżywek na masę typu gainer na świecie. Łączy wysoką jakość i niską cenę, zaś na efekty zażywania Mutant Mass nie trzeba długo czekać.
Jako jedyny produkt w kategorii odżywek na masę posiada aż 10 różnych rodzajów białek - od szybko po wolno wchłanialne, w celu zmaksymalizowania efektu. Znakomitym urozmaiceniem składu jest również Vitargo, uznawane za najlepszą formę węglowodanów na świecie.
Skład był wielokrotnie optymalizowany w celu uzyskania najlepszej odżywki w swojej kategorii.
Producent wzbogacił Mutan Mass również o kwasy tłuszczowe Omega, olej MCT czy CLA.
W zasadzie jest to miks izolatu białek serwatki WPI, które cechują się bardzo szybkim czasem wchłaniania. Kolejnym rodzajem jest koncentrat białek serwatki WPC, których czas wchłaniania wynosi ok czterech godzin. Znajdziemy tam również formy kazeinowe - kazeinian wapnia, MPC - koncentrat białek mlecznych oraz kazeinę micelarną, które wchłaniają się nawet 8 - 12 godzin.
Poza formami białka serwatkowego doskonałym elementem uzupełniającym skład są białka jaja kurzego, w tym izolat z żółtka.
Mutant Mass zawiera miks węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym, łącznie z Vextrago, które dostarczają energii w różnym czasie od spożycia, dzięki czemu blokowane są procesy katabolizmu a wspomagane są procesu anabolizmu.

WARTOŚCI ODŻYWCZE100 g230 g (1porcja)
Wartość energetyczna408 kcal1060 kcal
Białko w s.m.20 g52 g
Tłuszcz6,15 g16 g
 w tym nasycone kwasy tłuszczowe3,85 g10 g
Węglowodany68 g176 g
Sól1,23 g3,2 g

9 innych produktów w tej samej kategorii: