UNS X-SHOCK shot 60ml

Nowy produkt

Dostawa już od 4.50zł

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


5,00 zł brutto

Więcej informacji

UNS X-SHOCK shot 60ml

UNS X-SHOCK jest specjalistycznym, przedtreningowym suplementem diety, bazującym na najbardziej skutecznych substancjach czynnych, o potwierdzonym i skutecznym działaniu. Skoncentrowany w poręcznym falkonie o poj. 60 ml, został celowo zaprojektowany tak, by maksymalnie zwiększyć wydolność fizyczną, skupienie i zaangażowanie podczas nawet najbardziej wymagającego treningu.

- Błyskawiczna w działaniu, solidna porcja beta-alaniny,

- zwiększa siłę mięśniową, szybkość i wytrzymałość,

- odsuwa w czasie moment zmęczenia,

- mobilizuje organizm do intensywnego wysiłku,

- wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Spektakularny sukces i popularność receptury UNS X-SHOCK wynika nie tylko z tego, iż świetnie smakuje, jest wygodny w użyciu i dobrze się przyswaja. To dobór najwyższej jakości składników aktywnych, przekłada się na to co jest najważniejsze, czyli zwiększony czas treningu, jeszcze większe obciążenia i budzącą szacunek sylwetkę.

Aktywną podstawą receptury jest solidna porcja β-alaniny, prekursora cząsteczki zwanej karnozyną. Karnozyna posiada udowodniony wpływ na poprawę wyników sportowych, a jej ilość w mięśniach przekłada się bezpośrednio na wzrost siły mięśniowej. β-alanina ma za zadanie stworzyć odpowiednie warunki do pracy wszystkich komórek mięśniowych, by zwiększyć ich wytrzymałość na wysiłek, zapobiegać pojawianiu się uczucia zmęczenia i neutralizować nadmiar kwasu mlekowego.

Jeszcze dłuższy i efektywniejszy trening umożliwia kofeina, należąca do psychostymulatorów silne oddziałujących na centralny układ nerwowy. Zwiększa refleks i koncentrację oraz pobudza wydzielanie hormonu walki - adrenaliny, przez co potęguje odżywienie i wzmocnienie siły skurczu mięśni.

W trakcie treningu do głosu dochodzi tauryna, która pełni funkcje antyoksydantu i działa przeciwzapalnie chroniąc przed potreningowym uszkodzeniem mięśni. Wspomaga utrzymanie dodatniego bilansu azotowego, przez co może promować syntezę nowych włókien mięśniowych.

Glukuronolakton ma wpływ na przebieg procesów energetycznych. Zmniejsza zmęczenie, dodaje energii i pozwala zachować czujność oraz przyspiesza czas reakcji przyczyniając się również do zwiększenia zdolności wysiłkowych organizmu.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: