UNS AAKG 7500 shot 60ml

Nowy produkt

Dostawa już od 4.50zł

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


6,00 zł brutto

Więcej informacji

UNS AAKG 7500 shot

UNS AAKG 7500 to specjalistyczny suplement diety stworzony z myślą o sportowcach nastawionych na najwyższą efektywność działania przedtreningowego. Wykorzystując potężną dawkę aż 7500 mg alfa-ketoglutaranu argininy, płynna formuła preparatu, w szybki sposób uzupełnia dietę w ten niezbędny dla sportowców aminokwas.

Receptura UNS AAKG 7500 została stworzona z myślą o maksymalnym wydłużeniu czasu utrzymywania zwiększonego poziomu argininy we krwi, a tym samym przedłużeniu jej działania. Wygodna i skoncentrowana w poręcznym falkonie o poj. 60 ml kompozycja UNS AAKG 7500, jest gotowa do użycia, w każdym momencie gdy będziesz jej potrzebował.

- 7500 mg AAKG w shocie,

- synergizm dwóch substancji bioaktywnych,

- wspiera odżywienie i dotlenienie włókien mięśniowych,

- wspomaga sprawność seksualną,

- wspomaga regeneracje.

Wiele komórek organizmu wykorzystuje argininę do syntezy tlenku azotu (NO). Odpowiada on za prawidłową funkcję i rozszerzanie naczyń krwionośnych, regulując ich napięcie. Rozszerzenie naczyń krwionośnych stymuluje większy przepływ krwi, a tym samym lepsze dotlenienie i odżywienie pojedynczych włókien mięśniowych, co prowadzi do zwiększenia tempa wzrostu mięśni, poprawy ich wydolności i przyspieszenia regeneracji powysiłkowej.

Jako substancję aktywną w preparacie wykorzystano alfa - ketoglutaran argininy. Związek ten jest solą kwasu glutarowego i L- argininy, a synergistyczne połączenie tych dwóch substancji poprawia biodostępność samego aminokwasu oraz wpływa na hamowanie jego rozpadu.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: