Obniżka! WEIDER Total Rush 375 g Zobacz większe

WEIDER Total Rush 375 g

Nowy produkt

niesamowita pompa mięśniowa,
mega pobudzenie,
wzrost siły i czystej masy mięśniowej,
świetny smak,
doskonała rozpuszczalność,
produkt niemający sobie równych.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


107,10 zł brutto

-10%

119,00 zł brutto

Więcej informacji

WEIDER Total Rush 375 g


Rewelacyjna, silna formuła przedtreningowa do stosowania tylko w dni treningowe. Pre-workout w proszku Weider Total Rush zapewnia odpowiednią ilość energii i koncentracji na trening ponadto wzmaga uczucie pompy mięśniowej i chroni komórki podczas intensywnego wysiłku. Total Rush to specjalistyczny produkt wspomagający treningi sportowców.
Innowacyjny suplement z serii przedtreningowej. Charakteryzuje się niezwykle mocnym składem skomponowanym z myślą o najbardziej wymagających sportowcach. Total Rush wprowadza organizm w stan pobudzenia psychofizycznego, jednocześnie poprawiając ukrwienie trenowanych mięśni, jak również ochraniając je przed zakwaszeniem wywołanym przez intensywny trening na dużych obciążeniach. Total Rush jest idealnym suplementem w celu budowy siły, jak i czystej masy mięśniowej, dodającym potężny zastrzyk energii. Pre-workout Total Rush wyróżnia się spośród produktów konkurencji nie tylko wieloma składnikami aktywnymi, ale także ich wyjątkowo dużymi dawkami, gwarantuje to wysoką skuteczność tej formuły przedtreningowej. Jest to produkt kompletny, którego działanie jest znane i doceniane przez wielu profesjonalnych sportowców.

    Powszechnie znane działanie składników aktywnych Total Rush:

  •     niesamowita pompa mięśniowa,
  •     mega pobudzenie,
  •     wzrost siły i czystej masy mięśniowej,
  •     świetny smak,
  •     doskonała rozpuszczalność,
  •     produkt niemający sobie równych.

30 innych produktów w tej samej kategorii: