Darmowa Dostawa! Ultimate Nutrition TestostroGrow 2 HP 126 tabletek Zobacz większe

Ultimate Nutrition TestostroGrow 2 HP 126 tabletek

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.


129,00 zł brutto

Więcej informacji

Ultimate Nutrition TestostroGrow 2 HP 126 tabletek

Innowacyjna formuła, świetne efekty,
stopniowe uwalnianie i skuteczne wzrosty,
pobudza produkcję testosteronu,
perfekcyjne anaboliczne rezultaty.

Wybierz TestostroGrow 2 HP - suplement diety będący innowacyjną formułą, dzięki któremu poczujesz prawdziwe wzmocnienie dla Twojego organizmu. Dzięki wpływowi na produkcję testosteronu osiągniesz maksymalne rezultaty. Twój trening siłowy nabierze nowego, anabolicznego wymiaru. Co więcej, zwiększona produkcja testosteronu przekłada się na odpowiednią regulację poziomu cukru we krwi oraz poziomu cholesterolu, wpierając jednocześnie układ immunologiczny. Jeżeli chcesz osiągnąć najlepsze efekty anaboliczne wybierz TestostroGrow 2 HP od Ultimate Nutrition!

 

Co zawiera TestostroGrow 2 HP?

Chryzyna (5,7-dwuhydroksyflawon) należy do grupy substancji chemicznych, zwanych flawonami i izoflawonami, które hamują działanie enzymu–aromatazy. Dlaczego to takie istotne? Aromataza przekształca cenne androgeny w estrogeny (hormon żeński), utrudniając tym samym wzrost siły i masy. Chryzyna zaś, blokując działanie aromatazy obniża nadmiar estrogenu, podnosząc jednocześnie poziom wolnego testosteronu, co znacznie przyspiesza budowę masy i siły mięśni z jednoczesnym spalaniem tkanki tłuszczowej.

Tribulus Terrestris podnosi poziom testosteronu przez stymulację wzrostu hormonu luteinizującego (LH). Kiedy poziom LH wzrasta, naturalna produkcja testosteronu również wzrasta.

Dynia zwyczajna i ekstrakt z palmy sabalowej to kolejne substancje chroniące testosteron, tak aby nie stał się formą „nieaktywną”. Składniki te nie tylko kontrolują konwersję testosteronu do DHT, ale także blokują wiązanie do komórek prostaty, oraz redukują stany zapalne w obrębie prostaty. Palma sabalowa daje efekty
anty-estrogenne i anty-androgenne.

Kiedy testosteron wiązany jest do SHBG (globulina wiążąca hormony płciowe) traci swoją biologiczną aktywność i staje się tzw. „związanym testosteronem”, przeciwdziałając pożądanemu „wolnemu testosteronowi”. Ekstrakt z korzenia pokrzywy stymuluje unikalny mechanizm podnoszący poziom „wolnego testosteronu”. Kombinacja korzenia pokrzywy z owsem zwyczajnym prowadzi także do wzrostu siły aerobowej i wytrzymałości mięśni.

Ekstrakt roślinny z owsa zwyczajnego używany w niektórych kulturach dla wzmocnienia siły zarówno ducha jak i ciała, znany jest również z właściwości uwalniających testosteron blokowany w innych związkach w organizmie. Owies stosowano również jako „polepszacz nastroju” i często używano jako lekarstwo w  stanach wyczerpania i przygnębienia. Świetnie działa również w połączeniu z tribulusem poprawiając ogólne samopoczucie i odnawiając pokłady energii.

Indol-3-karbinol (I3C) zmienia produkcję metabolitów estrogenu z niekorzystnego 16-hydroxy w zbawienne metabolity 2-hydroxy. Indol-3-karbinol jest konwertowany przez kwas żołądkowy do diindolymetanu (DIM) i 3,2-b indolu karbazolu (ICZ). DIM produkuje więcej „dobrych” metabolitów estrogenu, które wraz z testosteronem uczestniczą w wiązaniu białka, pomagając utrzymać wysoki poziom wolnego testosteronu. „Dobre” metabolity estrogenu wraz z wysokim poziomem wolnego testosteronu wytworzonego przez DIM przyspieszają przemianę materii i spalanie tłuszczu.

Antyoksydanty Daidzeina i Kwas Alfa Liponowy wspomagają produkcję testosteronu poprzez redukcję strat utlenienia w komórkach produkujących testosteron. Daidzeina to izoflawon, znajdujący się tylko w roślinach, który stymuluje aktywność antyoksydacyjną. ALA również działa antyoksydacyjnie, pomaga konwertować węglowodany w energię, poprawia metabolizm oraz normalizuje poziom cukru we krwi.

Głóg czyni tribulus jeszcze bardziej efektywnym; połączenie tych substancji podnosi produkcję LH oraz zwiększają objętość naczyń krwionośnych, a także wzmacnia zdolności pompujące serca.

Wszystkie składniki TestostroGrow 2 HP mają jedno zadanie – zwiększyć ”produkcję” i wzmocnić działanie testosteronu, każdy jednak obiera inna drogę do osiągnięcia tego celu. Ich dobór nie jest przypadkowy, każdy z nich także wspomaga i potęguje działanie pozostałych – tworząc razem potężną formułę stymulującą wszechstronny rozwój mięśni.

Zawartość w porcji (3 tabl.):

 • Chryzyna (100% czysta) 800 mg
 • Tribulus Terrestris (45% saponin) 1500 mg
 • Ekstrakt z owocu palmy sabalowej 200 mg
 • Ekstrakt z korzenia pokrzywy (0,8 % steroli) 155 mg
 • Ekstrakt z owsu zwyczajnego (10:1) 90 mg
 • Indole-3-carbinol (I3C) 40 mg
 • Daidzeina 30 mg
 • Ekstrakt z owocu głogu 130 mg
 • Ekstrakt z dyni zwyczajnej (10:1) 120 mg
 • Kwas alfa liponowy 160 mg

Pozostałe składniki:

 • fosforan dwudaniowy,
 • celuloza mikrokrystaliczna,
 • kwas stearynowy,
 • stearynian magnezu,
 • dwutlenek krzemu

 

Produkty powiązane

14 innych produktów w tej samej kategorii: