FA Xtreme BCAA 5000 400g Zobacz większe

FA Xtreme BCAA 5000 400g

Nowy produkt

Produkt dostarczający aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA ) we wzajemnym stosunku ilościowym (2:1:1)

Najwyższej jakości aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach

Optymalna porcja BCAA - 5 g aminokwasów egzogennych (leucyna : izoleucyna : walina 2:1:1) w każdej porcji

2500 mg Leucyny w każdej porcji!

Wspomaga pobudzanie anabolizmu

Przyspiesza regenerację komórek

DOSTAWA już od 9,50zł

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


59,00 zł brutto

Więcej informacji

FA Xtreme BCAA 5000 400g

Leucyna, izoleucyna i walina to trzy aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych należące do aminokwasów egzogennych, czyli takich których organizm sam nie potrafi syntetyzować i musi otrzymywać je z zewnątrz wraz z pożywieniem. Poza leucyną, izoleucyną i waliną do aminokwasów egzogennych zalicza się również fenyloalaninę, metioninę, tryptofan, treoninę i lizynę ale to trzy pierwsze (leucyna, izoleucyna i walina) stanowią 40% dziennego zapotrzebowania na niezbędne aminokwasy. Zalecane spożycie leucyny wynosi 40 mg/kg masy ciała na dzień a izoleucyny i waliny waha się w granicach 10-30 mg/kg masy ciała na dzień. Z myślą o zaspokojeniu tych potrzeb FA Engineered Nutrition stworzyła nową formę produktu opartą na aminokwasach BCAA – produkt Xtreme BCAA 5000.

Suplementacja produktem Xtreme BCAA 5000, który dostarcza 5 g wolnych aminokwasów, które nie potrzebują trawienia a są bezpośrednio po spożyciu wchłaniane i dostępne przez system krwionośny dla trenujących mięśni, co efektywnie uzupełnia braki wolnych aminokwasów i może zahamować katabolizm tkanki mięśniowej a tym samym pomóc w osiągnięciu efektu jakim jest przyrost a nie utrata tkanki mięśniowej. Wszystkie właściwości XTREME BCAA 5000 pozwalają na ich szerokie zastosowanie zarówno wśród osób trenujących indywidualnie wyczynowo i jak i rekreacyjnie.

Tabela składu:

SKŁADNIKI AKTYWNE:Xtreme BCAA 5000 (naturalny smak)
Porcja:5,7g
Ilość porcji w opakowaniu:70
Opakowanie:400g
Zawartość:w porcji
L-Leucyna2500mg
L-Izoleucyna1250mg
L- Walina1250mg

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: