FA Xtreme Anticatabolix 500g Zobacz większe

FA Xtreme Anticatabolix 500g

Nowy produkt

Silna formuła antykataboliczn

zawiera 5 g l-glutaminy,

zawiera 5 g aminokwasów rozgałęzionych w stosunku 2:1:1 (leucyna : izoleucyna : walina),

łatwo się rozpuszcza,

DOSTAWA już od 9,50zł

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


59,00 zł brutto

Więcej informacji

FA Xtreme Anticatabolix 500g

Odżywka aminokwasowa zawierająca odpowiednio dobrane, skuteczne dawki aminokwasów rozgałęzionych i glutaminy w postaci proszku do rozpuszczenia w wodzie o orzeźwiających owocowych smakach. Suplement diety Fitness Authority Xtreme Anticatabolix wzmacnia procesy anaboliczne, przyspiesza regenerację powysiłkową i hamuje katabolizm mięśni.

Formuła Xtreme Anticatabolix to połączenie najważniejszych z punktu widzenia regeneracji potreningowej aminokwasów: l-glutaminy, l-leucyny, l-izoleucyny i l-waliny. Takie połączenie odpowiednich dawek aminokwasów w wolnych formach zapewnia szybkie dostarczenie do mięśni wsparcia antykatabolicznego. Odżywka aminokwasowa Xtreme Anticatabolix firmy Fitness Authority przyczynia się do dłuższego utrzymania w organizmie dodatniego bilansu azotowego, zwiększenia syntezy białek (procesów anabolicznych) i nasilenia procesów anabolicznych w tkance mięśniowej oraz szybszej regeneracji mięśni. Ponadto glutamina wpływa na zwiększenie odporności organizmu (dzięki zwiększeniu ilości produkowanego w organizmie silnego antyoksydanta, jakim jest glutation), co jest szczególnie ważne w okresie intensywnych treningów.

Odżywka Xtreme Anticatabolix od FA to doskonały produkt dla osób, które mają problem z bolesnymi zakwasami i zbyt wolną regeneracją organizmu po wyczerpującym treningu. Aminokwasy bcaa wpłyną na zmniejszenie zakwaszenia mięśni oraz rozpadu tkanki mięśniowej, staną się też podstawowym budulcem w procesie naprawy uszkodzonych włókien mięśniowych, ponadto korzystnie wpływają na procesy energetyczne i funkcjonowanie układu nerwowego, dzięki czemu opóźniają moment zmęczenia mięśni. Glutamina zawarta w odżywce aminokwasowej Anticatabolix z serii Xtreme wykazuje działanie ochronne w stosunku do tkanki mięśniowej, wpływając na zahamowanie jej nadmiernego rozpadu.

Tabela składu:

SKŁADNIKI AKTYWNE:XTREME ANTICATABOLIX
Porcja:10g
Ilość porcji w opakowaniu:50
Opakowanie:500g
Wartość odżywcza10g
L-Glutamina5000mg
L-Leucyna2500mg
L-Izoleucyna1250mg
L-Walina1250mg

30 innych produktów w tej samej kategorii: