NOW Taurine 1000mg 100caps Zobacz większe

NOW Taurine 1000mg 100caps

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


39,90 zł brutto

Więcej informacji

NOW Taurine 1000mg

Tauryna jest aminokwasem, który podobnie jak glutamina przyczynia się do magazynowania azotu w organizmie, ale także wykazuje działanie antykataboliczne! Przyczynia się do poprawy pracy mięśni podczas intensywnych treningów.
Tauryna - aminokwas ten zwiększa wytrzymałość organizmu oraz przeciwdziała objawom zmęczenia, a także poprawia naszą koncentrację. Tauryna umożliwia szybszą i skuteczniejszą regenerację potreningową. Kolejną ważną cechą tego aminokwasu jest to, że zmniejsza negatywne skutki stresu podczas gdy jesteśmy na redukcji i stosujemy dietę niskowęglowodanową. Tauryna działa również antykatabolicznie oraz wspomaga transport kreatyny. W formie wegetariańskich kapsułek.
NOW Foods Taurine jest źródłem wysokiej jakości tauryny, która naturalnie powstaje z cysteiny oraz metioniny. Należy do aminokwasów nieproteogennych, tzn. takich, które nie budują białek organizmu. Jest jednak niezbędny do prawidłowego przebiegu ich przemian. Organizm syntetyzuje niewielkie ilości tauryny, które są w stanie zaspokoić zapotrzebowanie organizmu tylko i wyłącznie w przypadku osób nieaktywnych fizycznie. Wpływa na utrzymanie wysokiego stężenia wapnia w komórkach nerwowych i mięśniowych, który warunkuje ich sprawną pracę.

Składniki aktywne 
w 1 veg cap.
Tauryna1000 mg

30 innych produktów w tej samej kategorii: