4+ Endurance Amino+ 300g Calippo Cola Zobacz większe

4+ Endurance Amino+ 300g Calippo Cola

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


79,00 zł brutto

Więcej informacji

4+ Endurance Amino+ - 300g

Zwalcz negatywne efekty zmęczenia mięśni

4+ Nutrition Endurance Amino+ to suplement potreningowy dla sportowców. Indukuje on syntezę białek, które są niezbędne do budowania beztłuszczowej masy mięśniowej, jak i generowania siły w Twoich mięśniach. Suplement zawiera także bogaty skład aminokwasów BCAA (leucyna, walina, izoleucyna), które przyczyniają się do szybszej regeneracji mięśni po treningu. Ponieważ Twój organizm nie jest w stanie sam wytworzyć aminokwasów rozgałęzionych, taka suplementacja w przypadku częstych treningów, jest niezwykle istotna.

Glutamina zawarta w suplemencie 4+ Nutrition Endurance Amino+ także przyczynia się do skuteczniejszej regeneracji potreningowej. Po przedłużonej aktywności fizycznej, poziom glutaminy ulega znacznemu spadkowi, dlatego istotne jest jej dostarczenie zmęczonemu organizmowi. Glutamina działa antykatabolicznie, co wspiera budowę masy mięśniowej.

Twoja gospodarka mineralna podczas wysiłku

Magnez i potas, które wraz z wapniem przyczyniają się do prawidłowych funkcji mięśni, także znajdują się w suplemencie 4+. Magnez i potas są niezbędne zwłaszcza dla sportowców wytrzymałościowych. Pomagają w utrzymaniu równowagi soli i wody, którą łatwo można zaburzyć przez intensywne pocenie, szczególnie w cieplejszych pomieszczeniach. Te składniki pomagają organizmowi dojść do równowagi kwaso-zasadowej.

Wartość odżywcza1 Porcja (10 g)
L-Glutamina500 mg
L-Leucyna2500 mg
L-Izoleucyna1250 mg
L-Walina1250 mg
Witamina B60,35 mg
Witamina C12 mg
Wapń120 mg
Magnez58 mg
Potas300 mg
Kwas foliowy30 mcg
Rhodiola200 mg

30 innych produktów w tej samej kategorii: